Intervjú Aranburu #4

AHOJTE ARANBURÁCI ! pripravili sme si pre vás ďalší zaujímavý rozhovor! Tento raz v ňom budeme spovedať nádhernú @mimi_self, ktorá nám porozprávala o svojom módnom vkuse. Krásna Miriam nám zapózovala vo vecičkách VANS, NEW ERA a NEW BALANCE ,ktoré jej neskutočne sadli!.Veď uznajte sami ! 

Za fotky opäť ďakujeme našej šikovnej fotografke @klaudipoloncova . 

Ahojte volám sa Miriam, rovnako ako Aranburu som pôvodom z Trnavy. :D Venujem sa práve Facebooku a Instagramu jednej spoločnosti. Baví ma tvorba alebo sledovanie contentu, ktorý je lahodiaci mojej duši, srdcu a oku, či už písaného alebo vizuálneho. Vo voľnom čase väčšinou cvičím, meditujem, stretávam sa so super ľudmi, objavujem nové miesta, zdravo varím a veľa jem. :D Mám rada svojho psíka Archibalda aj všetsky zvieratá, pozitívnych, vtipných a aktívnych ľudí, ktorí su pre mňa každodennou inšpiráciou.:-)   

?#1 Čo ty a móda?  
Móda je pre mňa celkom dôležitý prvok mojej osobnosti. Myslím si, že o človeku dokáže obliekanie, čo to prezradiť, samozrejme, nie to, aký má charakter ale skor niečo o jeho estetickom cítení, otvorenosti k rôznym veciam, na čo si potrpí, na čo naopak nie a ako vážne berie seba samého, prípadne akú dôležitosť prikladá svojmu výzoru. Ja osobne chcem, aby to, čo mám na sebe odpovedalo presne na tieto otázky.  

?#2 Na aké príležitosti využívaš športovú módu?  

Ja osobne sa obliekam skoro stále spôsobom, ktorý nie je vyslovene elegantný. Je to preto, lebo sa mi páčia pánske a voľné strihy - basic tričká, veľké mikiny, oversized bundy. Športovo sa obliekam dá sa povedať  každý deň - je mi dosť jedno, čo mám kedy na sebe, väčšinou sa obliekam podľa nálady a nie podľa toho, kam alebo s kým idem. 

?#3 Ktorý brand máš najradšej? 
Nemám žiadny obľúbený brand. Vždy sa rozhodujem iba podľa toho, či daný kus oblečenia zodpovedá mojim preferenciám a štýlu, resp. či to vystihuje moju osobnosť. Vždy sa snažím obliekať tak, aby som to bola naozaj ja. Značky absolútne neriešim. 

?#4 Čo ty @mimi_self a tenisky?  
Tenisky milujem a v podstate keby môžem nosím len tie. Úplne každý deň, ideálne ku všetkému. Veď to tak vlastne aj robím. :D S výnimkou prílišnej zimy a snehu. 

?#5 Klasické tenisky alebo radšej experimentuješ?  
Veľmi klasické a normcore tenisky. Mne sa totiž veľmi tá široká ponuka modelov a farieb nepáči. Mám dosť veľký problém nájsť si tenisky, ktoré by mi nevadili a nerušili ma. Ideálne farby iba čierna, vintage biela, a keď čisto biela tak tenisky sa mi naozaj začnú páčiť až keď sú zájdené. Lebo nemám rada žiarivo biele tenisky, ktoré môžu pútať pozornosť. Tenisky by pre mňa mali byť súčasťou celku a outfit dopĺňať a skôr s ním splývať. Nemám rada, keď sú na outfite tenisky výrazný prvok, ktorý niečo rozbíja, púta alebo ozvláštňuje.  

?#6 Máš k nejakým teniskám spomienku?  
Pamätám si jedny z detstva. Mala som asi 6 rokov a boli to presne tie masívne tenisky s veľkou podrážkou, ktoré sa vrátili do módy. Milovala som ich a bola som na ne pyšná, no môj tato mi kúpil jednu menšiu ako druhú, a tak som ich nosila veľmi krátko, keďže boli maximálne nepohodlné. Pamätám si s nimi zážitky na viedenských húpačkách a takých tých lepších detských ihriskách, kde som sa šmýkala a jazdila na dráhe. Vždy som nimi brzdila, takže tá obrovská podrážka bola zachvíľu totálne krivá. :D Mala som ich krátko, ale to ako "cool" vyzerali, a aká som z nich bola šťastná si pamätám doteraz. :D 

?#7 Ako často dopĺňaš botník? 
Keď si kúpim nové tenisky, tak ich nosím veľmi často. Vydržia mi myslím si, že aj vyše roka vyzerať ako tak dobre. Ale nestarám sa o ne vôbec. Celkovo mám problém brať materiálne veci natoľko vážne, aby som sa o ne nejak špecialne starala. Teraz som si však objednala Nike M2K. Tekno v retro white farbe tak som zvedavá. Páči sa mi, že nie sú bielo- biele a som si istá, že ich budem bezproblémov nosiť aj špinavé, takže neočakávam veľkú starostlivosť ani pri nich. Keďže sa mi páči málo tenisiek nenakupujem ich často. Raz za 5 mesiacov, mám pocit. 

?#8 Čo ťa ovplyvňuje pri výbere tenisiek? 
Ak si nájdem tenisky, ktoré sa zdajú byť ok, vyberám naozaj podľa toho ako sa to hodí ku mne. Zvyčajne si ich hodím niekam do pinterestu alebo na tumblr a rozhodujem sa tak, že si ich pozriem na random šudoch, s ktorých štýlom sa stotožňujem. Ak sa inšpirujem ľudmi rešim celý outfit. Vždy si predstavím svoje oblečenie a tie tenisky k tomu, keďže ich nosím stále, tak si kupujem iba tie, ktoré ja sama považujem za vhodné ku všetkému, či už je to sako, šaty, nohavice, tepláky, jeansy. Musím cítiť, že si ich viem dať ku všetkému, ku všetkým strihom a farbám, kľudne aj k svadobným šatám bezohľadu na to, či sa to hodí alebo nie :D Najradšej mám klasické tenisky VANS alebo VANS SLIP-ON. V aranburu najbližšie plánujem kúpu čiernych CONEVRSE a pokiaš ide o Nike alebo Adidas, to už naozaj záleží od modelu ale predpokladane budú nejaké normcore. Také, ktoré nikomu nebijú do očí, ale ľudí s podobným citom pre módu ako ja môžu zaujať. 

Tu nájdeš   >>   >>  >> TENISKY VANS OLD SKOOL  

Tu nájdeš   >>   >>  >> TENISKY NEW BALANCE 

Tu nájdeš   >>   >>  >> TENISKY VANS  SK-HI 

Na fotkách sú použité produkty z ponuky Aranburu >> nájdeš v sekciách tenisky tričká

Ak sa ti článok páčil a mala by si záujem o aranburu intervjú, tak neváhaj ani chvíľku ! 

Kroky sú veľmi jednoduché: 

  • pošli tvoj IG profil, alebo pár fotiek
  • napíš prečo by si to mala byť práve ty na mail klaudia@aranburu.sk 

Možno čakáme práve na teba! 

 

Prečo nakúpiť v aranburu ?

Sme ekologický ! záleží nám na životnom prostredí.
Doručujeme do 24 hodín
Doprava nad 50€ zadarmo
14 dní na vrátenie tovaru bez starostí
sme malá rodinná firma a snažíme sa robiť všetko tip top