Adidas Iniki alebo I-5923?

Aj ty sa pozeráš na ten názov raketoplánu I-5923? Neľakajte sa milovníci adidasiek, nie je to chemická zlúčenina, ale aktualizovaný názov tenisiek Adidas Iniki.

NOVÝ NÁZOV ADIDAS I-5923

S novým názvom prišli koncom starého roka 2017. Nové, zaujímavé pomenovanie I-5923 čerpá inšpiráciu z archívneho článku o bežeckých teniskách zo 70 rokov.

KLASICKÝ RETRO DIZAJN

Názov je len to jediné, čo na teniske zmenili, ich jedinečný dizajn zostal nezmenený. Silueta tenisky spája retro štýl s modernými technológiami. Elastický zvršok v kombinácií so semišovou špičkou a pätou, tradičné Adidas prúžky a medzipodrážka Boost je kombo na nezaplatenie. A aj keď je cena vyššia, je to oprávnené a kvalitu máš zaručenú.

PRÍDU SI NA SVOJE PÁNI AJ DÁMY

U nás v aranburu nájdeš úžasný výber vo viacerých farebných prevedeniach. Dámske tenisky Adidas I-5923 vieš dokonale skombinovať s džínsami, šortkami alebo sukňou a stále budeš mať pocit, že chodíš po obláčiku. Pánske tenisky Adidas I-5923 si zamiluješ, kvôli ich nazemeniteľnému štýlu a hlavne komfortu.

Celú ponuku tenisiek Adidas sleduj na našom e-shope, ale dlho neuvažuj, lebo sa ti neujdú a tvoje nohy ti to neodpustia! 

 

Článok pripravila @julia.trizmova 
Fotky pripravila @klaudipoloncova